3 hlavní výhody nejrychlejšího 5G internetu od O2

Chcete surfovat, streamovat a stahovat rychleji než blesk? Objevte všechny výhody ultra rychlého 5G internetu od O2. Zjistěte, v čem spočívají jeho výhody.

5G O2 internet –⁠ co to vlastně je?

Internetové připojení prochází neustálým vývojem. Uživatelé vyžadují stále vyšší kvalitu a stabilitu, díky které si mohou užívat volný čas naplno. Proto běžný 4G internet začal nahrazovat internet nové generace 5G.

Zásadní výhodou 5G internetu je několikanásobně vyšší rychlost. Při sledování videí na internetu nebo v internetové televizi se tak můžete opřít o výkonnější stahování a odesílání dat. 5G internet poskytuje O2, ale také další mobilní operátoři.

A jak je to s tou rychlostí 5G internet od O2? Podle některých zdrojů dosahuje připojení až desetinásobnou rychlost. Představte si, že doma nebo na chatě večer sednete k počítači nebo k televizi, pustíte si svůj oblíbený seriál a vše jede čistě a bez sekání. Tak vypadá dokonalý odpočinek…

Chcete super rychlý 5G internet od O2? Ověřte si dostupnost

  Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

  Od kdy se používá 5G internet v Česku?

  Nejsilnější operátoři jako O2 začali 5G internet poskytovat od června roku 2020. Komfortní připojení 5G běželo nejdříve jako test v pěti vybraných městech, mezi které patřilo například Ústí nad Labem, Plzeň nebo Jeseník. Už během zkoušek 5G O2 internetu lidé ve městech zjišťovali, že taková rychlost a stabilita je víc než žádoucí. Třeba v Karlových Varech je možné díky 5G internetu vyzkoušet interaktivního průvodce, který návštěvníkům představí nejzajímavější památky a místa ve městě.

   

  3 hlavní důvody, proč zvolit 5G internet od O2

  Na českém trhu sice naleznete několik různých operátorů. O2 se ovšem řadí mezi nejspolehlivější poskytovatele 5G internetu. Důvodů je hned několik, ale tady jsou 3 nejdůležitější.

  A to z několika důvodů:

   

  1. 5G O2 internet zajišťuje extra rychlé a spolehlivé připojení

  Už jsme to psali o něco výš, ale 5G O2 internet pro vás znamená násobně rychlejší připojení. To hned zjistíte při stahování nebo při sledování pořadů na youtube nebo na internetové televizi. Prostě si to pustíte a ono to jede bez problémů. Co víc si přát?

  Rychlejší 5G O2 internet se hodí také v práci. Třeba při videokonferencích docílíte mnohem vyšší kvality.

  Nedokážete si představit, jak moc je 5G O2 internet rychlý? Jako ukázka vám poslouží příklad. Kdybyste chtěli stáhnout 12Gb, tak:

  ● s 4G internetem to zabere 16 minut (při rychlosti 100 Mb/s)

  ● s 5G internetem to zvládnete za 11 sekund (při rychlosti 10 000 Mb/s) 5G O2 internet se pyšní nejvyšší dosažitelnou rychlost 10 Gb/s. Když stahujete, můžete se klidně dostat až na 20 Gb/s. Zaručená rychlost je pak 100 Mb/s. Ať se děje, co se děje a máte na dosah 5G připojení, máte prostě to nejlepší. Díky tomu 5G O2 internet vhodný třeba také na chatu nebo na chalupu.

  2. Díky 5G O2 internetu síť nepadá

  Představte si, že se díváte na milovaný film. A v tom nejlepším to spadne. Naštve, že? Tohle se s 5G internetem od O2 nestane. Ten totiž zaručuje 99,9999% úspěšnost spojení. Když to převedeme do normálního jazyka, tak šance, že se sítí nespojíte, je jenom 1:1 000 000.

  3. 5G O2 internet je vysoce spolehlivý

  5G O2 internet je moderní připojení, které vás nezklame. Jeho obrovskou předností je, že jeho kvalita dosahuje na místa, kde jste se dřív museli spokojit pouze s pomalým připojením.

  5G O2 internet tak zdokonaluje kvalitu přenášeného zvuku, obrazu a celkově zlepšuje pohodlí uživatelů nejen ve velkých městech, ale po celé České republice. Aby si každý mohl užít víc zábavy…

  Chcete mít také rychlý 5G internet od O2 od 299 Kč/měsíc? Ověřte si jeho dostupnost kliknutím sem

   

  Máte zájem o nejlepší nabídku připojení poměr výkon – cena?

  Pokud potřebujete poradit neváhejte a kontaktujte nás rádi vám pomůžeme.

  Pin It on Pinterest