Neomezený internet je už součástí vybraných tarifů

Neomezený internet je poměrně krátkou dobu v České republice, ale přesto začínají mít neuvěřitelnou oblibu. Právě internet bez omezení přišel poměrně záhy a už během loňského léta se začaly ukazovat první náznaky toho, že by do budoucna mohl být neomezený internet běžnou součástí tarifní nabídky i přímo u nás.

Tento rok, jak už jej nabízejí všichni tři hlavní operátoři a také spousta dalších operátorů. U nás si je můžete napřič všemi operátory srovnat jejich cenu a tak získat tu nejlepší nabídku. Prohlédnout si aktuální nabídky operátorů můžete tak vidět zde. 

Neomezený internet na kolik vás může reálně vyjít měsíční částka?

Tarify neomezeného internetu jsou zpravidla trhák tarifní nabídky operátorů. Naopak zcela zásadně už u všech operátorů najdete neomezený internet v rámci neomezených balíčků volání a SMS a cena se může od původní nástavky lišit maximálně o stovky korun měsíčně. Oproti limitu 10Gb, který byl do té doby nejvyšší častou hodnou je  internet bez omezení opravdu velkým příslibem datové svobody. Od sedmi set korun tak můžete vždy najít tarif, který obsahuje kompletně neomezené služby. V rámci různých akcí pak můžete neomezený internet získat i za mnohem výhodnější ceny.

Vedle tarifů s neomezenými možnostmi někteří operátoři jako například T-mobile nabízejí i možnost neomezených dat jen na určenou dobu. Například na dobu čtyřiadvaceti hodin nebo jako víkendový akční balíček si tak můžete užívat  internet bez omezení i bez jakýchkoliv závazků a cenově se tak pohybovat v desítkách korun za denní období.

Máte zájem o nejlepší nabídku připojení poměr výkon – cena?

Pokud potřebujete poradit neváhejte a kontaktujte nás rádi vám pomůžeme.

Pin It on Pinterest