O2 internet. Vše o top připojení v ČR
Pátráte po špičkovém připojení, které vám nabídne jedině stabilitu, nadstandardní rychlost a výjimečnou podporu? Jste na správném místě. Představíme vám O2 internet v celé jeho kráse. Poradíme, jak získat parádní O2 internet nejlevněji

 

Obsah článku

O2 internet. Kvalita a jistota navždy

Kdy přejít na O2 internet?

Rychlost připojení a O2 internet

Top výhody O2 internetu

Tarify O2 internetu, ze kterých si vybere každý

S O2 internetem pojedete na vlně 5G

Špičkové modemy, se kterými O2 internet frčí

Důvody, proč O2 internet od epripojeni.cz

Jak snadno získat O2 internet?

 

O2 internet. Kvalita a jistota navždy

Internet od O2 si můžete představit jako Mercedes mezi poskytovateli internetu. Společnost O2 patří mezi průkopníky na trhu. Proto můžete právem považovat internet O2 za nejlepší možnost, jak mít spolehlivé připojení na nejvyšší úrovni

Internet od O2 je parádní v tom, že si ho můžete dopřát prakticky kdekoliv. Nemusíte bydlet ve velkém městě. Pokrytí je už tak rozsáhlé, že kvalitního O2 internetu dočkáte kdekoliv, klidně i v nejzapadlejší vesnici u hranic. Parádním řešením je O2 internet na chatu, který si díky šikovnému modemu vychutnáte kdekoliv. Takže ať už chcete O2 internet v centru Prahy nebo v Horní Dolní, dočkáte se vysokého standardu. 

Chcete mít jistotu, že je u vás O2 internet dostupný? Nejjednodušší to snadno zjistit… 

Ověření dostupnosti O2 internetu ve vaší lokalitě>>

 

Kdy přejít na O2 internet?

Na O2 internet přejděte v případě, když nejste spokojení se svým poskytovatelem. Mnoho lidí si myslí, že O2 internet není příliš dostupný. Ale opak je pravdou. Pokud využíváte internet od nějakého malého poskytovatele, možná si myslíte, že je to nejdostupnější řešení. Jenže za jakou cenu? 

Jiný než velký poskytovatel obvykle nemůže nabídnout takové služby, jako například internet od O2. Malá společnost zkrátka nemá tak perfektní technické zázemí a tak vymakané služby. Jestli právě řešíte nějaké trable s poskytovatelem, je čas přejít na O2 internet. Může jít například o nízkou rychlost, nestabilitu nebo nekvalitu. Typickým příkladem je výpadek služby a nemožnost se spojit s operátorem. 

Pokud internet využíváte ke sledování oblíbených filmů nebo ho třeba nutně potřebujete k práci, i malá porucha vám udělá slušnou čáru přes rozpočet. Ať už vás trápí cokoliv, vyplatí se nečekat a rovnou přejít na silný O2 internet

 

Rychlost připojení a O2 internet

Stále váháte, jestli se spolehnout na O2 internet? Máme pro vás jednoduchý tip. Prostě si změřte, jaké parametry má aktuálně vaše připojení. Že nevíte jak? Využijte náš měřič rychlosti internetu. Jednoduše kliknete na odkaz, stisknete tlačítko “Spustit měření” a během chvíle víte, jak jej to s vaším versus O2 internetem. 

Až zjistíte rychlost internetu, tak si ji poměřte s rychlostí O2 internetu. A porovnávejte také ceny. Pokud máte například reálný download jen 0,5 Mbit/s a platíte měsíční paušál 450 Kč, rovnou s čistým svědomím můžete přejít na O2 internet. Budete překvapení, kolik super muziky dostanete za tak málo peněz. 

Spustit měření rychlosti připojení>>

Jak si vybrat internetové připojení | ePripojeni.cz

 

Top výhody O2 internetu

Jistě už jste pochopili, že O2 patří mezi nejspolehlivější poskytovatele internetu nejen v České republice. Také proto využívá O2 internet hodně vysoký podíl uživatelů u nás. Proč je O2 internet tak oblíbený? Posuďte sami. 

 

1. O2 internet vyniká pokrytím až 99 %

Už jsme to naznačili výše. O2 internet vyniká v pokrytí kvalitním připojením. Ať už bydlíte v Praze, Aši nebo v Zapadlé Lhotě, můžete si dopřát vysokou kvalitu. A nezáleží na tom, jestli O2 internet potřebujete k práci nebo ho máte na zábavu. 

Nejde totiž jenom o to, že je internet od O2 dostupný skoro všude. Ale taky o to, že vám poskytne vysoce kvalitní připojení. V tomto ohledu patří O2 internet mezi špičku, protože nabízí pokrytí až pro 99 % domácností. 

S nabušenými balíčky O2 internetu můžete klidně surfovat až s rychlostí 1 000 Mb/s. A to je pak pohoda, ať děláte cokoliv. Tady s výhodami O2 internetu ale teprve začínáme. 

 

2. O2 internet jen tak nevypadne

Není nic horšího, než když vám internet spadne. Představte si, že jste v oblíbeném seriálu v tom nejlepším a najednou zásek nebo vůbec nic. V tuhle chvíli byste byli nejradši, kdyby už jste byli připojení na O2 internet. 

O2 internet zaručuje neskutečnou stabilitu a spolehlivost. Zvlášť moderní 5G O2 internet, který slibuje 99,9999% úspěšnost spojení. Když si to převedeme do normální řeči, tak je šance pouze 1:1 000 000, že se nepodaří se sítí spojit. V tomhle bodě je O2 internet absolutní špička, na kterou jen tak jiný poskytovatel nedosáhne. A ruku na srdce, takové připojení chce snad každý… 

Ověření dostupnosti O2 internetu ve vaší lokalitě>>

 

3. O2 internet vám poskytne tolik dat, kolik potřebujete

Víte, jak to chodí s neomezenými daty. I když někteří poskytovatelé internetu slibují hory doly, skutek utek. Platíte poctivě paušál a najednou ve špičce bum a rychlost je omezená. Tohle se stává často díky agregaci. To znamená, že se v podstatě o internet dělíte s dalšími uživateli na stejné lince. Takhle to s O2 internetem nefunguje. U všech tarifů O2 internetu získáte neomezené služby. To ale neznamená pouze to, že si můžete stahovat a streamovat donekonečna. Ale také to, že na přísun dat je spolehnutí. Další bod, ve kterém O2 internet exceluje. 

 

4. Špičkové O2 modemy pro bezvadný internet

Kvalitní internet je také o kvalitních technologiích a technice. Může “do kabelu” pustit mega data, ale pokud nemáte kvalitní modem, moc vám to nepomůže. I v tomhle O2 internet vyniká. Když už si od O2 koupíte jakýkoliv balíček internetu, získáte k tomu nejmodernější modem

Vyspělá technologie zajistí vysokou rychlost přenosu dat bez kolísání výkonu. V modemech najdete například funkci Smart Wi-Fi, která sama vybere nejlepší frekvenci pro O2 internet. To se hodí třeba v těch případech, kdyby vám mohl signál od sousedů rušit ten váš. Na O2 internet je spolehnutí v každém ohledu. 

 

5. O2 internet je vždycky 100% bezpečný

Viry a dalšími problematickými úkazy se to na internetu jenom hemží. Jednou špatně kliknete na odkaz a celý notebook je napaden. Tohle nepřejeme skutečně nikomu. Může se totiž stát, že už si O2 internet ani samotný počítač nepustíte. 

S internetem od O2 získáte O2 Security, které vás ochrání. Jestliže kliknete například na nebezpečnou stránku, systém vás automaticky upozorní. Takže pokud si dáte trošičku pozor, O2 internet se stane vaším šikovným ochráncem. Příjemné je, že tohle zabezpečení nezpomaluje O2 internet, protože funguje přímo v síti. 

 

6. S O2 internetem získáte také perfektní podporu

Máte problém s O2 internetem nebo chcete jenom výhodnější balíček O2 internetu? Zákaznická podpora je na vás stále připravená. Těmito způsoby se spojíte s O2:

 • on-line chat
 • aplikace Moje O2
 • Facebook
 • Telefonicky
 • A další způsoby… 

Zákaznická podpora O2 funguje od 8:00 do 19:00. Poradci vám pomohou rozklíčovat jakýkoliv problém. 

Výhod s O2 internetem získáte násobně víc. 

Přecházíte od jiného poskytovatele internetu k O2? Získejte extra slevu navždy. Tady zjistíte víc>>

 

Tarify O2 internetu, ze kterých si vybere každý

Máte speciální požadavky na připojení? Prozkoumejte výhodné tarify O2 internetu. Najdou se tady základní balíčky pro nenáročné. Ale taky špičkové balíčky O2 internetu, které uspokojí nejnáročnější uživatele. 

 

O2 internet HD Bronzový od 399 Kč/měsíc

O2 internet HD Bronzový je základ, který dostačuje běžným uživatelům. V pohodě s ním můžete brouzdat po síti nebo koukat na videa. 

O2 internet HD Bronzový

 • rychlost internetu až 20 Mb/s
 • kvalitní a stabilní připojení
 • non-stop technická podpora
 • upload až 2 Mb/s


Objednat O2 internet

 

O2 internet HD Stříbrný od 449 Kč/měsíc

S O2 internetem HD Stříbrný si můžete dovolit víc. Větší rychlost, lepší upload, lepší zábava. 

O2 internet HD Stříbrný

 • rychlost internetu až 50 Mb/s
 • kvalitní a stabilní připojení
 • non-stop technická podpora
 • upload až 5 Mb/s
 • O2 TV zdarma


Objednat O2 internet

 

O2 internet HD Zlatý od 549 Kč/měsíc

Dostáváte se na jednu z nejvyšších úrovní O2 internetu. S tímhle balíčkem můžete cokoliv, vždycky rychle a spolehlivě.  

O2 internet HD Zlatý

 • rychlost internetu až 100 Mb/s
 • kvalitní a stabilní připojení
 • non-stop technická podpora
 • upload až 20 Mb/s
 • O2 TV zdarma


Objednat O2 internet

 

O2 internet HD Platinový od 649 Kč/měsíc

Vítejte ve světě, kde filmy stahuje za pár sekund a streamování filmů a seriálů jede jako po másle. Vychutnejte si extra rychlý internet O2. 

O2 internet HD Platinový

 • rychlost internetu až 250 Mb/s
 • kvalitní a stabilní připojení
 • non-stop technická podpora
 • upload až 25 Mb/s
 • O2 TV zdarma


Objednat O2 internet

 

O2 internet HD Diamantový od 749 Kč/měsíc

Diamantový internet od O2 je zkrátka luxus. Nejrychlejší, nejlepší, top. S tímhle připojením si můžete užívat zábavu do nekonečna. 

O2 internet HD Diamantový

 • rychlost internetu až 1 000 Mb/s
 • kvalitní a stabilní připojení
 • non-stop technická podpora
 • upload až 100 Mb/s
 • O2 TV zdarma


Objednat O2 internet

Ověření dostupnosti O2 internetu ve vaší lokalitě>>

 

S O2 internetem pojedete na vlně 5G

5G je mobilní síť páté generace, která dovoluje několikanásobně rychlejší stahování a odesílání dat. 5G získáte v mnoha lokalitách právě s O2 internetem. 

Úžasné je, že s takovým internetem dosáhnete rychlosti až 10 Gb/s. Pokud jste si dosud mysleli, že 50 Mb/s je špička, tak v tomhle případě je a bude O2 internet totálním luxusem. Podle specialistů je zaručené, že s 5G O2 internet máte jistotu rychlosti 100 Mb/s. Už se na tuhle parádu v podání O2 internetu těšíte? 

O2 internet 5G

 

Špičkové modemy, se kterými O2 internet frčí

Jak jsme psali v předchozích kapitolách, společnost O2 patří mezi inovátory. Stále se snaží o to, aby byl O2 internet na co nejvyšší úrovni pro všechny uživatele. Takže pokud se objeví nová technologie, O2 ji ihned aplikuje. To se týká například 5G O2 internetu, který společnost testovala jako první a také ho jako první začala zavádět. Vlastně jen díky O2 si mohou mnozí uživatelé dopřát nadstandardní O2 internet. 

A s tím je spojená další technika, kterou ke spolehlivému O2 internetu potřebujete. Proto při pořízení O2 internetu získáte O2 5G Box, se kterým je 5G síť dostupná jednoduše vzduchem (v místech, kde už O2 5G internet dostupný je). 

Tenhle výkonný modem pro rychlé připojení O2 internetu stačí připojit do elektřiny. Integrovaný systém udělá veškeré nastavení za vás. Nemusíte se s ničím mořit ani řešit složité nastavování. Jenom si pustíte O2 internet a surfujete do aleluja. 

Tento O2 internet se tak hodí pro každou domácnost, kde se nelze připojit přes pevný internet, nebo jsou jiné bezdrátové sítě velmi málo kvalitní. 

Ověření dostupnosti O2 internetu ve vaší lokalitě>>

 

Důvody proč O2 internet od epripojeni.cz

1. Sleva 100 Kč měsíčně pro každého nového zákazníka O2 internetu

Jestli nejste spokojení se svým stávajícím poskytovatelem, jste na správné adrese. Díky speciálně slevě 100 Kč/měsíc získáte exkluzivně levný O2 internet. Tahle parádní sleva platí pro každý balíček

 

2. O2 internet získáte v cuku letu

Nemáte rádi, když se něco hodně prodlužuje? U nás čekat nebudete. Pokud máte o O2 internet opravdový zájem, stačí nás kontaktovat. O2 internet vyřešíme co nejdříve, abyste si užívali všech jeho parádních výhod. 

 

3. Jsme certifikovaným prodejcem O2 internetu

S námi získáte spolehlivý O2 internet rychle a s kvalitní podporou. Jako certifikovaní prodejci O2 internetu a dalších služeb vám nabídneme nejen výhodné ceny, ale také nejlepší řešení. 

Přejít na špičkový a výhodný O2 internet>>

 

Jak snadno získat O2 internet?

O2 internet s námi získáte velmi jednoduše. Úplně hlavním krokem je, když se nám ozvete. Můžete klidně rovnou zavolat na číslo 728 45 77 45, na kterém jsme pro vás stále připravení. Je to nejrychlejší řešení, jak mít špičkový O2 internet. 

Máte zájem o nejlepší nabídku připojení poměr výkon – cena?

Pokud potřebujete poradit neváhejte a kontaktujte nás rádi vám pomůžeme.

Pin It on Pinterest