Za kolik můžete mít výhodný O2 internet?

O2 patří mezi největší firmy v poskytování digitálních služeb a internetu u nás. My jsme si pro vás připravili článek, ve kterém najdete kompletní nabídku služeb s cenami. Velké výhody internetu od O2 jsou hlavně navzájem doplňující se tarify, ve kterých získáte kromě výhodného internetu také digitální O2 TV.  Další velkou předností je samozřejmě, že O2 může velmi dobře konkurovat nízkou cenou neomezeného a spolehlivého internetu. Jak tedy skutečně vypadá O2 nabídka?

 

O2 Internet na doma. Jeden z top na trhu

O2 nabízí pokrytí internetem 99,9% po celé ČR. Tisíce spokojených klientů využívá špičkové služby O2 internetu, protože tahle společnost jde s technologickým pokrokem stále kupředu. S O2 internetem tak máte vždycky ty nejmodernější technologie, které můžete mít. A to se samozřejmě projeví také na rychlosti a stabilitě O2 internetu

 

O2 k nám jako jedna z prvních přivádí špičkový 5G internet

Jak už jsme napsali výše, V ČR reaguje O2 téměř nejrychleji na vývoj nových technologií. Proto se jako uživatel dostanete ke spolehlivému a vysokorychlostnímu internetu, který běží na nejvyspělejších datových sítích 5G

O2 zárovenň pečuje o spolehlivou podporu služeb v rámci jedné společnosti. Získáte tak velmi nízké a výhodné ceny. Instalace většinou proběhne do 24 hodin i s profesionální podporou.

Tohle je obrovský rozdíl O2 internetu oproti jiným poskytovatelům. Drobnější společnosti nemohou v žádném případě O2 konkurovat, ať už se jedná o stabilitu a spolehlivost internetu, tak o další zajímavé služby. 

 

Kdy je pravý čas k přechodu na O2 internet? 

Pokud nejste spokojeni se současným dodavatelem, je pravý čas právě teď. Jednak technologicky nezaspíte. Tím máme na mysli například využívání ultra moderního modemu podporujícího 5G

Ale také díky akční nabídce ipripojeni.cz. Noví zákazníci totiž ke každému tarifu O2 internetu získají trvalou měsíční slevu 100 Kč, která platí po celou dobu užívání. Takže klidně napořád. Tímhle ale s naším O2 internetem nekončíme. Noví zákazníci navíc dostanou O2 TV zdarma. Takže si stačí vybrat jeden z tarifů O2 internetu a ozvat se nám. Klidně hned na číslo 721 122 122

  Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

   

  Vyberte si z nejvýhodnějších tarifů O2 internetu

  Připravili jsme si pro vás přehledný ceník, díky kterému si můžete udělat představu, kolik a který z internetových O2 tarifů stojí a jaký výkon za tuto cenu získáte.

  K vybraným balíčkům získáte O2 TV zdarma a nemáte se společností žádné smluvní závazky. Zbývá proto často kladená otázka. Jaký tarif O2 internetu vybrat?

   

  Jaký balíček O2 internetu je pro vás ten nejlepší? 

  Nyní pravděpodobně přemýšlíte, jaká varianta O2 internetu je právě pro vás v poměru cena/výkon/využití nejvýhodnější. Doporučujeme, abyste si ověřili dostupnost přímo na vaší adrese. Díky tomu během pár vteřin zjistíte, jak vysoké pokrytí daný poskytovatel nabízí právě u vás.

  Internet HD Broznový 20 Mbit/s 349,- Kč/měsíčně
  Internet HD Stříbrný  50 Mbit/s 399,- Kč/měsíčně
  Internet HD Zlatý 100 Mbit/s 499,- Kč/měsíčně
  Internet HD Platinový 250 Mbit/s 599,- Kč/měsíčně
  Internet HD Diamantový 1000 Mbit/s 699,- Kč/měsíčně

   

  Tady zjistíte dostupnost O2 internetu

  Společnost O2 nabízí také internet přes Wi-Fi připojení. Pokud se tedy nechcete zaobírat kabeláží, můžete si vybrat například O2 Internet Bronzový na chatu, který vás bude stát při připojení 20 Mb/s 349 Kč místo původních 449 Kč. I na tento balíček O2 internetu totiž platí naše trvalá měsíční sleva 100 Kč.

   Odesláním formuláře souhlasíte s obchodními podmínkami a s podmínkami ochrany osobních údajů

    

   Jak probíhá zapojení O2 internetu?

   Po tom, co do ověřování dostupnosti O2 internetu, zadáte svou adresu. Ozve se vám jeden z O2 operátorů. Spolu pak vyberete vhodný balíček O2 internetu podle dostupnosti a vašich přání. 

   Dále se domluvíte na návštěvě technika, který vše nastaví, přiveze požadovanou technologii, zapojí O2 internet a nastaví Wi-Fi síť pro vaši domácnost. Rychle, jednoduše a bez starostí

   Máte zájem o nejlepší nabídku připojení poměr výkon – cena?

   Pokud potřebujete poradit neváhejte a kontaktujte nás rádi vám pomůžeme.

   Pin It on Pinterest